Hokus Krokus

Dni są coraz dłuższe, pełne słońca, śpiewu ptaków, nic tylko śpiewać: "Wiosna - ach to Ty"...

Wiosennym symbolem Gminy Kościelisko jest fenomen kwitnienia krokusów - zjawisko wręcz magiczne! Dlatego też w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa garść informacji dotyczących naszych małych bohaterów.

Wskażemy Państwu gdzie będzie można spotkać krokusy, jaka jest ich natura i specyfika, co jako ludzie możemy zrobić, aby cieszyć się nimi przez wiele, wiele wiosen. Podpowiemy Państwu jak zaplanować pobyt w Gminie Kościelisko, zaproponujemy trasy wycieczek...

Obiecujemy, będzie intensywnie i zaskakująco!

Wydarzenie na FB dostępne TUTAJ - bądź na bieżąco, bądź #hokuskrokus

Więcej na: www.hokuskrokus.pl

W ramach akcji #HokusKrokus zapraszamy Państwa na wystawę fotografii Adama Brzozy.

03 - 27.04.2018r. (poniedziałek-piątek) godz. 9:00 – 16:00 Centrum Informacji Turystycznej, ul. Nędzy-Kubińca 136

 

Zapraszamy wszystkich turystów w ramach akcji Hokus Krokus na kolejne bezpłatne wycieczki „W poszukiwaniu wiosny”  z przewodnikiem.

Program:
niedziela, wtorek i sobota (29 kwietnia, 1 i 5 maja 2018) godzina 8:30 - 13:00 - wycieczka przyrodniczo - dydaktyczna "W poszukiwaniu wiosny” z przewodnikiem TPN - start w Kirach (wlot do Doliny Kościeliskiej).
Zapisy mailowo pod adresem: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl, decyduje kolejność zgłoszeń, maksymalna ilość uczestników jednej wyprawy: 30 osób. Trasa zostanie wybrana w zależności od wielkości grupy i warunków atmosferycznych.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt "Akcja krokus - nowatorskie podejście do turystyki i ekologii w gminie Kościelisko" realizowany przez Lokalną Organizację Turystyczną Gminy Kościelisko współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. PROW 2014-2020.