Busy znowu kursują

Informujemy, iż przewoźnicy prowadzący regularny transport drogowy na terenie Naszej Gminy przywrócili w całości bądź częściowo funkcjonowanie swoich linii. Szczegółowe informacje w sprawie częstotliwości realizowania kursów dostępne są na naszej oficjalnej stronie w zakładce BIP - Transport

Jednocześnie informujemy, iż połączenia realizowane przez:

• FLIXBUS na trasie Katowice-Zakopane przez Kraków, Rabką Zdrój, Chochołów, Witów, Kościelisko, Zakopane nie kursuje do odwołania.

• EUROLINIA TATRY (EUROZEBRA) – na trasie Bukowina Tatrzańska-Dolny Kubin przez Chochołów-Witów-Kościelisko-Zakopane-Poronin kursuje ale tylko na terenie Polski. Tymczasowo kursy zaczynają i kończą się na granicy w Chochołowie. Na czas zamknięcia granicy kursy na Słowację zostają zawieszone. Szczegółowe informacje dot. linii pod nr tel. 532-784-111