Obiekty noclegowe

/

Kwatery i pokoje

Janina Ślawska

Nędzy Kubińca 276 34-511, Kościelisko

Chcesz odpocząć w miłej atmosferze, ciszy i spokoju zapraszamy do naszego domu.

Nasz dom położony jest u podnóża Tatr Zachodnich. Z okien naszego domu rozpościera się widok na Giewont, Czerwone i Kominiarskie Wierchy. Latem można organizować urocze spacery drogą pod reglami z której można odwiedzać najpiękniejsze doliny tatrzańskie takie jak Strążyska, Małej Łąki, Białego, Kościeliska i inne.

 Nasz dom to również wspaniała baza wypadowa na szlaki turystyczne: przez Dolinę Małej Łąki na Giewont, przez Dolinę Kościeliską na Ornak i na Czerwone Wierchy a dalej przez Dolinę Chochołowską na Grzesia,Wołowiec,    Starorobociański Wierch i inne. W sezonie zimowym jest blisko do wyciągów narciarskich w Witowie na Szymoszkowa i Salamandrę. Niedaleko jest również do przejścia granicznego w Suchej Horze a z tamtąd mamy ok 10 km do kompleksu basenów geotermalnych w Orawicach.

Nasz dom oferuje pokoje 2, 3, 4, i 5 osobowe wyposażone w łazienki, wc i TV. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, obok domu znajduje sie ogród z miejscem do grillowania i wypoczynku, jest również parking na 7 samochodów osobowych.

  • Łazienki w pokojach Łazienki w pokojach
  • Aneks kuchenny Aneks kuchenny
  • Grill Grill
  • Parking Parking

Napisz wiadomość