Pamiątki w Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku

Rękodzieło, lokalne produkty, miody, smakołyki, wydawnictwa TPN, książki, przewodniki, mapy - wszystko to znajdziecie w naszym sklepie.

Każda z pamiątek powstaje na terenie Gminy. Przywiązujemy do tego ogromną uwagę. Do współpracy zapraszamy lokalnych twórców i producentów. Niemal każda z rzeczy, którą możecie Państwo u nas kupić, przesiąknięta jest klimatem i magią Kościeliska.

Jeżeli szukacie Państwo nieoczywistej pamiątki z pobytu w Kościelisku, to zdecydowanie zapraszamy do naszego sklepu.

Słoik miodu, w którym zamknięte są zapachy i barwy kościeliskich łąk. Piękne ubrania, biżuteria i ozdoby, w których widać wielopokoleniowe doświadczenie i ogromny szacunek dla tradycji. Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego - albumy, przewodniki, fascynujące historie dla dzieci. Lokalnie, z tradycją i nowocześnie - pamiątki z Kościeliska.

Godziny otwarcia sklepu:

wtorek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota: 10:00 - 16:00
niedziela: zamknięte

Centrum Informacji Turystycznej
ul. Nędzy-Kubińca 136
34-511 Kościelisko

tel. 660-554-107

Zapraszamy wszystkich chętnych twórców, artystów i producentów z terenu Gminy Kościelisko do współpracy. Jesteśmy zainteresowani rękodziełem: malarstwo, rzeźba, haft, gobeliniarstwo, kowalstwo artystyczne, produkty skórzane, ale też produktami spożywcze, wydawnictwami i dizajnem. Z uwagi na wielkość powierzchni ekspozycyjnej preferujemy prace o niezbyt dużych gabarytach. Więcej informacji w Centrum Tradycji i Turystyki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00 lub telefonicznie (660 554 107 - Agnieszka Michalik). Zachęcamy i zapraszamy do współpracy.