Gastronomie

/

Restauracja/Pizzeria

Pełna Chata

Witów 228 34-512, Witów

fot. Kronos Media

Pełna Chata to niewielka restauracja w Witowie, w której przytulne wnętrze, domowa kuchnia i miła obsługa sprawią, że będziecie Państwo ciepło wspominać spędzony u nas czas.

Domową atmosferę tego miejsca odczujemy już na zewnątrz, gdyż lokal jest integralną częścią urokliwego domu góralskiego. Wystrój wnętrza nie nawiązuje do tradycji regionalnych, jednak za sprawą starych fotografii, zdobiących ściany restauracji, odczuwa się tu niepowtarzalną rodzinną atmosferę i przywiązanie do tradycji.

W menu Pełnej Chaty znajdą Państwo potrawy kuchni polskiej i dania regionalne. W naszej karcie mamy również pizzę, która cieszy się uznaniem naszych wiernych gości, podobnie zresztą jak aromatyczna włoska kawa w wersji espresso jak i latte.

Dla najmłodszych stworzyliśmy kącik zabaw. Posiadamy krzesełko do karmienia, dodatkowym udogodnieniem dla rodziców jest znajdujący się w łazience przewijak.

W Pełnej Chacie nie znajdziecie żadnych barier dla osób niepełnosprawnych. Dogodne wejście, przestronne pomieszczenia i wyposażona łazienka sprawiają, że jesteśmy otwarci na wszystkich gości.

 

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 10:00 do 23:00

Kuchnia czynna do 22:00

Zapraszamy!

Napisz wiadomość