Gmina Kościelisko i Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko przeprowadzają badania na temat dostępności kultury regionu Podhala oraz potrzeby ochrony podhalańskiego dziedzictwa kulturalnego. Ankieta jest anonimowa i ma za zadanie pokazać nam jak kształtować dalszą działalność, jeżeli chodzi o ochronę naszego dziedzictwa. Ankieta jest bardzo krótka, a skierowana jest do wszystkich grup społecznych, nie tylko z regionu Podhala.Gorąco zachęcamy do jej wypełnienia. Liczymy, że Państwa pomoc w zrozumieniu potrzeb środowiska przyczyni się do rozwoju świadomości regionalnej oraz do zatrzymania dla następnych pokoleń, ginących już coraz częściej tradycji regionu.

Jeśli ktoś chciałby wypełnić ankietę, a z jakichś względów nie może tego zrobić poprzez internet, zapraszamy do biura GOKR Kościelisko, przy ul. Nędzy-Kubińca 76. Tam ankietę można wypełnić także w wersji papierowej