V Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

16 lipca 2017

Ośrodek: Biathlonowy – Kościelisko-Kiry

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko

Start – godz. 12:00

6 kategorii kobiet i 6 mężczyzn

Dystans: 3 km – dzieci, 4,5 km - dorośli

 

W zawodach mogą brać udział nie tylko dorośli, ale i dzieci od 10 lat, dla których przewidziany jest krótszy dystans (regulamin zawodów: www.turystykakoscielisko.pl w zakładce aktualności).

Atrakcją imprezy jest strzelanie ze sportowych karabinków pod nadzorem sportowców – zawodników znanego Biatlonowego Klubu Sportowego –Wojsko Polskie Kościelisko.

Mistrzostwa są otwarte – zarówno dla wytrenowanych „kijomaniaków” jak i dla amatorów. Każdy może doświadczyć wyjątkowych przeżyć, nie trzeba być strzelcem wyborowym ani mieć nadzwyczajnej kondycji. Liczy się udział w ciekawym wydarzeniu. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, ładne praktyczne termiczne opaski oraz szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród, a zwycięzcy na podium – trofea i wartościowe upominki.

Nagrodą główną do wylosowania będzie ufundowany przez Stowarzyszenie ekspres do kawy  wartości ponad 1100 zł marki KRUPS.  Będzie też niespodzianka dla uczestników z najliczniej reprezentowanej miejscowości spoza Powiatu Tatrzańskiego.

Jak co roku nagrody przygotowuje też niezawodna Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Polski Cukier. Najlepszą nagrodą będzie jednak dla każdego dobra zabawa, wiele pozytywnych emocji, zdrowy ruch na świeżym powietrzu, spędzenie przyjemnego dnia, także z rodziną,

w pięknym Kościelisku.

Patronat honorowy nad imprezą objął pan Piotr Bąk, Starosta Tatrzański. Finansowo wspiera wydarzenie Województwo Małopolskie i Gmina Kościelisko.

 

Zapisy online!

Bieżące informacje!

 

Zapraszamy!