Zaproszenie na IV Forum Inicjatyw Pozarządowych

                                                                                                                                    Kościelisko, 29.09.2017 r.

Informacja Do Organizacji Pozarządowych Działających Na Terenie Gminy Kościelisko

Organizatorzy; Województwo Małopolskie oraz Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, zapraszają pracowników samorządowych, którzy zajmują się współpracą z organizacjami pozarządowymi do wzięcia udziału w VIII Forum Pełnomocników ds. współpracy z NGO oraz organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w IV Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędą się w dniach 04 października 2017 r. w godz. 10ºº - 21ºº w Krakowie w Sali Wystawienniczej Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II w Krakowie.

Organizacje Pozarządowe w celu rejestracji na IV Forum Inicjatyw Pozarządowych muszą wypełnić formularz znajdujący się na stronie:

http://bis-krakow.pl/formularz-zgloszeniowy-iv-mfip/

Rejestracja trwa do 2 października 2017 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.