IX Charytatywne Spotkanie Górskie im. Hani i Mieczysława Król-Łęgowskich

10-11.03.2018 | godzina 13:00
Kościelisko- Eco Tatry Hotel

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka (mająca status OPP) po raz 9 organizuje Górskie Spotkanie Charytatywne. Spotkanie odbędzie się w hotelu Eco Tatry w Kościelisku 10 marca, a następnego dnia dwie grupy uczestników będą wędrować Doliną Kościeliską.
Jest to cykliczna impreza osób będących zauroczonymi polskimi Tatrami, regionem podhalańskim oraz mających otwarte serca i portfele na pomoc dla osób dotkniętych chorobami krwi.Podczas licytacji wystawimy min. złote spinki przekazane przez kardynała Stanisława Dziwisza wraz z listem potwierdzającym ich autentyczność należące do wielkiego miłośnika gór, polskiego papieża Jana Pawła II.
Szczegółowe informacje na temat spotkania oraz działalności Fundacji pod numerem telefonu 733 24 94 36. Zachęcam Państwa do zapoznania się  z programem Spotkania.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu.