geodeta

NOWY GEODETA W URZĘDZIE GMINY KOŚCIELISKO

Informujemy, że od 1 sierpnia został zatrudniony w Urzędzie Gminy Kościelisko nowy geodeta: mgr inż. Łukasz Armata.

Zastąpił długoletniego pracownika Urzędu Władysława Szarotę, który od dnia 1 września przeszedł na emeryturę. Łukasz Armata ma 32 lata, od 6 lat mieszka w Zakopanem, poprzednio zatrudniony był w Starostwie Powiatowym w Zakopanem.

Wykształcenie:

  • Ukończone studia Uniwersytet Rolniczy na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji, na kierunku Geodezja i Kartografia (2003-2008)
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu skaningu laserowego
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu gleboznawczej klasyfikacji gruntów

Nowe godziny przyjęć geodety gminnego:

poniedziałek: 8.00 - 16.30

wtorek - piątek: 8.00 - 13.00

Geodeta gminny przyjmuje strony w pokoju nr 16.

Jednocześnie informujemy, że mieszczący się tam dotychczas referaty: Handel i usługi, Ewidencja działalności gospodarczej, Oświata, Kultura fizyczna i Promocja Gminy oraz kontakty z mediami zostały przeniesione do pok. nr 3 (przyziemie, przy Straży Gminnej).