Szanowni Mieszkańcy Gminy Kościelisko,

Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazane mi zaufanie w wyborze na stanowisko Wójta Gminy Kościelisko. Program, który przedstawiłem w kampanii i który zyskał Państwa akceptacje będę chciał realizować z dużą mocą, licząc na Waszą przychylność i zrozumienie.

Do nowego rozdziału mojego życia podchodzę z dużą odpowiedzialnością i pokorą. To zadanie będę chciał godnie i na odpowiednim poziomie wypełniać, mając świadomość tego, co przede mną. Świadomość pracy, odpowiedzialności i podejmowania trudnych decyzji.

Chciałem zaprosić Was do współpracy, dobrze wiedząc, że zespołowość ma znaczenie, a Wójt bez dobrze funkcjonującego Urzędu i zgranej Rady i wsparcia Mieszkańców niewiele może zdziałać.

Dziękuje Wójtowi Bohdanowi Pitoniowi za styl i formę, w jakiej nastąpiło przekazanie obowiązków. Na poziomie i z życzliwością. Takiej formuły i standardu dochowują ludzie świadomi tego, czym jest ten Urząd.

Napoleon Bonaparte mówił: „Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu” i o tym będę starał się cały czas pamiętać, będąc Wójtem Gminy Kościelisko. Postaram się nie zawieść nadziei, które są we mnie pokładane.

Wykorzystajmy wszyscy jak najlepiej najbliższe 5 lat.

Pozdrawiam serdecznie,

Roman Krupa Wójt Gminy Kościelisko