Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy gminy

 

Kierujemy do Państwa anonimową ankietę na temat działalności ośrodków zdrowia na terenie gminy Kościelisko przygotowaną przez Urząd Gminy Kościelisko oraz Komisję do Spraw Obywatelskich Rady Gminy Kościelisko.

Pragniemy poznać Państwa zdanie na temat jakości świadczonych usług medycznych realizowanych przez nasze Ośrodki Zdrowia. Wszelkie sugestię oraz uwagi będą dla nas bardzo cenne i posłużą do podniesienia standardu świadczonych usług.

Ankieta będzie dostępna w dniach od 11 stycznia do 11 lutego 2022 roku. Można ją wypełnić w następujący sposób:

  • odebrać w ośrodku zdrowia na terenie gminy, wypełnić i złożyć do specjalnej urny w Urzędzie Gminy Kościelisko (parter, główny hol urzędu)

  • odebrać w Urzędzie Gminy Kościelisko, wypełnić  i złożyć na miejscu

  • wypełnić elektronicznie - TUTAJ

 

Zachęcamy do udziału w ankiecie