Od 1 lipca 2016 roku na terenie Gminy Kościelisko funkcjonuje program "PAKIET KORZYŚCI"!

 

Pakiet Korzyści to system wielu zniżek dla turystów przebywających na terenie Gminy Kościelisko.

Każdy turysta, który przyjedzie na teren Gminy Kościelisko, zamieszka w obiekcie noclegowym położonym na terenie Gminy Kościelisko, który jest w Programie Korzyści i zapłaci opłatę miejscową za cały okres pobytu, otrzyma specjalny kod, który będzie go uprawniał do szeregu zniżek w obiektach sportowych, rekreacyjnych i gastronomicznych współpracujących z Gminą Kościelisko w ramach tegoż systemu. Partnerzy naszej Gminy w programie to: restauracje, kawiarnie, baseny,termy, sklepy, wyciągi, przewodnicy górscy i  inni przedsiębiorcy oferujący usługi turystyczne.

Zapraszamy do programu następnych usługodawców!  Sprawmy, by Goście uznali, że Nasza Gmina to najlepsze miejsce na wypoczynek, a oni są traktowani naprawdę wyjątkowo!

Informacja w sprawie Programu PAKIET KORZYŚCI:

CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

czynne:

wtorek - piątek 08:00 – 16:00

sobota 10:00 – 16:00

tel. + 48 660 554 107

e-mail: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl

 

LISTA PARTNERÓW W PROGRAMIE PAKIET KORZYŚCI