Pogrzeb ś.p. Józefa Bukowskiego "Tyrały"

18.04.2018r | godz. 16:00
Kościół parafialny w Kościelisku

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci ś.p. Józefa Bukowskiego „Tyrały”
- człowieka wielkiego serca - rolnika, muzykanta, działacza społecznego, wieloletniego sołtysa wsi Kościelisko, komendanta OSP Kościelisko, członka zespołów góralskich „Leśnicy” i „Polaniorze”, założyciela Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Kościelisku ,współzałożyciela i pierwszego prezesa reaktywowanego Oddziału Związku Podhalan- Oddział Kościelisko, współzałożyciela zespołu góralskiego „Polaniorze”, radnego Gminy Kościelisko, radnego Wojewódzkiej Rady Narodowej w Nowym Sączu, laureata wielu prestiżowych nagród – w tym Nagrody Wójta Gminy Kościelisko za całokształt działalności dla upowszechniania i rozwoju kultury, zasłużonego Członka Związku Podhalan.

Ś.P. Józefa Bukowskiego Tyrałę pożegnamy w środę 18 kwietnia 2018r. o godzinie 16.00 w kościele i na cmentarzu parafialnym w Kościelisku.

Wyprowadzenie Zmarłego z domu rodzinnego nastąpi o godzinie 15.30.

Pokój Jego Duszy !