Pomagamy Cristianowi z Kościeliska18.08.2018 |20:00
Dom Ludowy Związku Podhalan w Kościelisku, ul. Chotarz 453,

Wstęp 20 zł.

W Domu Ludowym w Kościelisku będzie miała miejsce zabawa charytatywna, której celem jest pomoc Cristianowi.

18 maja 2018 roku uległ on nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległych obrażeń i potrzebuje długotrwałego i kosztownego leczenia.
Zabawa charytatywna rozpocznie się w sobotę 18 sierpnia o godz. 20:00. Zagra zespół Hajlandery, zaśpiewa Karolina Sypniewska, przewidziano również inne atrakcje.

Stowarzyszenia i instytucje z terenu Kościeliska podjęły akcję pod nazwą Pomagamy Cristianowi z Kościeliska, która ma na celu zebranie jak największej kwoty na potrzeby leczenia Cristiana.

Dzięki pomocy Fundacji Karola Stopki Młodość- Talent-Podhale podczas kilku wydarzeń organizowanych na terenie Kościeliska w roku 2018 zostanie zorganizowana zbiórka publiczna nr 2018/3285/OR, podczas której będzie można wesprzeć nasz wspólny cel.

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w powyższych wydarzeniach mogą wesprzeć leczenie Cristiana wrzucając datek do specjalnie oznakowanych puszek znajdujących się w kilku miejscach, a są nimi: Supermarket Rajski - Kościelisko, Urząd Gminy Kościelisko, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko, Chochołowskie Termy, Sklep spożywczy w Ratułowie i Karczma BACA w Poroninie.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji i otwarcia serc na potrzeby jednego z naszych mieszkańców.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!