KOMUNIKAT o aktualnych ograniczeniach w połączeniach busami na terenie Gminy Kościelisko

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZENIEM NA OBSZARZE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANU EPIDEMII,  BIORĄC POD UWAGĘ POTENCJALNE RYZYKO ZAKAŻENIA KORONOWIRUSEM UPRZEJMIE INFORMUJĘ, IŻ PONIŻSZE LINIE KOMUNIKACJI NIE KURSUJĄ DO ODWOŁANIA:

1. FLIXBUS na trasie Katowice-Zakopane przez Kraków-Rabkę Zdrój-Chochołów-Kościelisko

2. Linia 69 Rafał Stoch na trasie Dol. Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

3. Linia 59 Żegleń Jan na trasie Dol. Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

4. Linia 122154 Robert Niźnik na trasie Zakopane- Chochołów Górny przez Dzianisz

5. Linia 72 Artur Pańszczyk na trasie Dolina Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

6. Linia 105 Stoch, Karpiński sp.j na trasie Dolina Kościeliska-Zakopane przez Chotarz

PONADTO OGRANICZENIA W KURSOWANIU wprowadził:

1. Maciej Piotr Naglak na trasie Chochołów Górny – Zakopane przez Dzianisz. Kursy obsługiwane: godz. 5.18, 6.38, 8.08 z Chochołowa Górnego do Zakopanego (Dworzec) oraz z Zakopanego (Dworzec) do Chochołowa Górnego godz. 9.58, 16.22, 17.20, 18.53 (stan na dzień 24.03.2020 r.)- LINIA KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

2. Wacław Łojas na trasie Dolina Chochołowska –Zakopane przez Rysulówkę Kursy obsługiwane: godz. 6.10, 7.20, 8.45 z Doliny Chochołowskiej - Siwa Polana do Zakopanego (Dworzec) oraz z Zakopanego (Dworzec) do Doliny Chochołowskiej –Siwa Polana godz. 17.00, 18.30 (od dnia 26.03.2020 r.)

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY:

EUROLINIA TATRY (EUROZEBRA) na trasie Chochołów –Witów-Kościelisko-Zakopane –Poronin-Bukowina Tatrzańska nadal kursuje na terenie Polski. Tymczasowo kursy zaczynają i kończą się na granicy w Chochołowie. Na czas zamknięcia granicy kursy na Słowację zostają zawieszone. Szczegółowe informacje tel. 532-784-111