WYSTAWA FOTOGRAFII ROBERTA GĄSIENICY

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza na Wystawę fotografii tatrzańskiej autorstwa Roberta Gąsienicy.

Wystawa czynna od 12 lipca do 28 sierpnia 2016 r. od pon. do pt. w godz. 10.00 - 16.00 w Centrum Tradycji i Turystyki przy ul. Nędzy-Kubińca 136.

Robert Gąsienica fotografią zajmuje się od wielu lat, stała się dla niego czymś więcej niż zawodem - stała się pasją.

Poświęca jej sporo czasu, zapału i energii. Fotografia to zupełnie inne patrzenie na świat, to próba zatrzymania tych niewielu tak zwanych złotych chwil, to w końcu jakże piękne i twórcze malowanie światłem. Całe nasze życie to właściwie tak naprawdę krótkie chwile, dlatego chce zatrzymać ich jak najwięcej. Jego specjalnością są sesje plenerowe w Tatrach, Pieninach i Gorcach