Spotkanie z Natalią Haczyk | promocja książki
“Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”


09.06.2018 | godzina 19:00
Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku, ul. Nędzy-Kubińca 136


Natalia Haczyk, zakochana w górach opolanka. Od wielu lat rozwija z sukcesem swoją biegową pasję - bieganie. Należy do Stowarzyszenia Bieg Opolski, pomaga w organizacji wielu imprez sportowych. Najbardziej odpowiadają jej biegi górskie, szczególnie te na dystansach ultra. Natalia to typowa ultraska. Co roku bierze udział w kilku biegach ultra w kraju i za granicą zajmując czołowe pozycje.

„Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski” to książka, która opisuje przygody biegowe Natalii. Autorka daje praktyczne wskazówki odnośnie pokonywania własnego strachu, podpowiada skąd czerpać motywację do działania, jak kształtować charakter i się nie poddawać. To książka dla każdego, nie tylko dla biegaczy. Natalia inspiruje do działania, a jej książka jest motorem do zmian w życiu - niekoniecznie biegowym.

Spotkanie z Natalią to nie tylko opowieść o sportowej pasji, to przede wszystkim historia osoby, która realizuje marzenia, to zaproszenie do świata, w którym sport staje się wartością uniwersalną! Natalia Haczyk jest absolwentką Akademii Dietetyki, co również ma wpływ na kształt książki , która w jednym z rozdziałów zawiera szereg cennych porad i przepisów. Innymi słowy powodów, aby pojawić się w Centrum Informacji Turystycznej na promocji książki “Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”, jest przynajmniej kilka - i są to powody bardzo ważne...

Wydarzenie towarzyszące Zakopiańskiemu Weekendowi Biegowemu z Sokołem.

https://www.facebook.com/events/272172329991584/

Zapraszamy!