Wyścig rowerowy Tatra Road Race jedzie przez Kościelisko

W dniu 14 lipca o godz. 11.30 staruje kolejna edycja wyścigu Tatra Road Race.

Tatra Road Race jest najtrudniejszym wyścigiem szosowym dla amatorów. Każdy kto podejmuje wyzwanie i staje na starcie, przez długi czas wspomina jak było ciężko i pięknie. Każdy kto chce spróbować swoich sił w górach znajdzie dla siebie odpowiedni dystans: HARD-FUN na 56 kilometrowej trasie z 1570 metrowym przewyższeniem, oraz HELL-PRO, na którym czeka na Was odpowiednio 126km i 3370 metrów przewyższenia.

 

Więcej o wyścigu na stronie organizatora:

tatraroadrace.com

 

Trasa wyścigu na terenie Gminy Koscielisko wiodła będzie od ulicy Nędzy-Kybińca przez Salamandrę i przez Dzianisz.

Prosimy o kibicowanie uczestnikom, zachowanie ostrożności, a także o dopilnowanie przez właścicieli psów, by nie biegały swobodnie po trasie wyścigu.