KOMUNIKAT o aktualnych ograniczeniach w połączeniach busami na terenie Gminy Kościelisko

 

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZENIEM NA OBSZARZE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANU EPIDEMII, BIORĄC POD UWAGĘ POTENCJALNE RYZYKO ZAKAŻENIA KORONOWIRUSEM UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ PONIŻSZE LINIE KOMUNIKACJI NIE KURSUJĄ DO ODWOŁANIA:

1. FLIXBUS na trasie Katowice-Zakopane przez Kraków-Rabkę Zdrój-Chochołów-Kościelisko

2. Linia 69 Rafał Stoch na trasie Dol. Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

3. Linia 59 Żegleń Jan na trasie Dol. Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

4. Linia 122154 Robert Niźnik na trasie Zakopane- Chochołów Górny przez Dzianisz

5. Linia 72 Artur Pańszczyk na trasie Dolina Kościeliska –Zakopane przez Chotarz

6. Linia 105 Stoch, Karpiński sp.j na trasie Dolina Kościeliska-Zakopane przez Chotarz


PONADTO OGRANICZENIA W KURSOWANIU wprowadzili:


Maciej Piotr Naglak na trasie Chochołów Górny – Zakopane przez Dzianisz, Witów.

Kursy obsługiwane: z Chochołowa Górnego do Zakopanego (Dworzec) godz. 5.18, 6.38, 8.08 oraz z Zakopanego (Dworzec) do Chochołowa Górnego przez Dzianisz (powrót przez Witów) godz. 11.15, 12.12, 14.50, 16.22, 17.20, 18.53

LINIA KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY!


Wacław Łojas na trasie Dolina Chochołowska –Zakopane przez Rysulówkę. Kursy obsługiwane: z Doliny Chochołowskiej - Siwa Polana do Zakopanego (Dworzec) godz. 6.10, 7.20, 8.45, 9.55 oraz z Zakopanego (Dworzec) do Doliny Chochołowskiej –Siwa Polana godz. 11.45, 15.45, 17.00, 18.30, 19.50

LINIA KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI!


JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY:

EUROLINIA TATRY (EUROZEBRA) – linia Bukowina Tatrzańska-Dolny Kubin przez Chochołów-Witów-Kościelisko-Zakopane-Poronin nadal kursuje na terenie Polski. Tymczasowo kursy zaczynają i kończą się na granicy w Chochołowie. Na czas zamknięcia granicy kursy na Słowację zostają zawieszone.

Szczegółowe informacje tel. 532-784-111

Jednocześnie informujemy, że tymczasowe rozkłady jazdy znajdują się na naszej stronie BIP w ikonce transport.