Wystawa malarstwa Izabeli Leśkiewicz - "Od realizmu do abstrakcji - muszle"


Wernisaż wystawy: 01.06.2018 | godzina 18.00
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej w Kościelisku
ul. Nędzy-Kubińca 76

Izabela Leśkiewicz
Po ukończeniu Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Tkaniny Unikatowej projektowała i tkała gobeliny. Później związała się z teatrem lalek „Arlekin” gdzie zajmowała się scenografią. Zawsze intrygował ją świat pełen koloru, iluzji i fantazji. Ten aspekt życia realizowała również w pracy z dziećmi i młodzieżą starając się rozbudzić w nich poczucie piękna, estetyki i wyobraźni. Ukończyła podyplomowe studia w Akademii Muzycznej, co pozwoliło jej w pełni realizować działania edukacyjne.

W 2000 roku brała udział w konkursie na krótkometrażowy film „Łódź 2000” za który otrzymała III nagrodę. Brała też udział w szeregu wernisaży, gdzie z radością prezentowała swoje prace malarskie. Obecnie pisze wiersze, książki, maluje obrazy i fotografuje piękno natury. Świat jest dla niej fascynujący ze swoimi tajemnicami, barwami, nastrojami, poetyką i prozą życia.

Wystawa czynna będzie od 01.06. do 13.07.2018 roku - od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00 - 16.00 w sali wystawowej GOKR Kościelisko przy ulicy Nędzy - Kubińca 76.