XV Majowe Granie – 12.11.2016r. godz. 18.00 Dom Ludowy w Kościelisku.

Serdecznie zapraszamy na koncert upamiętniający osobę tragicznie zmarłego muzykanta, ratownika TOPR Marka Łabunowicza „Mai”. Majowe Granie to dziś już koncert na stałe wpisany w kalendarz imprez muzycznych w Kościelisku i na Podhalu. W tym roku na scenie Domu Ludowego w Kościelisku wystąpią między innymi uczniowie i przyjaciele Marka. Znajdą się wśród nich osoby, które zagrają podczas tego wydarzenia po raz pierwszy, ale również Ci, którzy 15 lat temu, po śmierci Marka zagrali pierwszy koncert. Będą to m.in. Polaniorze, Jan Karpiel-Bułecka, kapela Sebastiana Karpiela-Bułecki, przyjaciele- muzykanci podhalańscy oraz Teresa Mirga wraz z zespołem Kałe-Bała .

Organizatorzy:

Gmina Kościelisko
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
Związek Podhalan oddział Kościelisko
Zespół góralski Polaniorze

Partner : OSP Kościelisko 

Sponsorzy:

Cukiernia Samanta
Karczma Polany
Karczma Sywor
Restauracja Pełna Chata
Hurtownia Brutal
Restauracja Witowianka

Kwiaciarnia Szarotka

Hurtownia opakowań ZAKFOL

MW Sound - Marek Wacławski
Józefa Obrochta

Patronat medialny:

Tygodnik Podhalański i  Podhalański Serwis Informacyjny WATRA