XVII Majowe Granie


 24.11.2018 | godzina 18:00
Dom Ludowy| Kościelisko, ul. Chotarz 453


Serdecznie zapraszamy na XVII Majowe Granie, które odbędzie się już w sobotę 24 listopada o godzinie 18.00 w Domu Ludowym w Kościelisku.
Podobnie jak w roku poprzednim wydarzenie będzie miało charakter charytatywny.
W sobotę Fundacja Karola Stopki przeprowadzi zbiórkę publiczną nr 2018/3148/OR z której fundusze będą przekazane na leczenie zmagającej się z białaczką limfatyczną Izy z Dzianisza oraz jej kolegi ze szkoły Adasia, który kilka tygodni temu zapadł na tę samą ciężką chorobę.

W tym roku w programie:

Polaniorze, kapela Zbigniewa Wałacha z Istebnej, Martyna Kasprzycka i Maciej Czemplik oraz kapela Hurda - czyli Jan Karpiel " Bułecka" z przyjaciółmi, który wprowadzi nas w świat muzyki Podpolania na Słowacji - ulubionego regionu Marka Łabunowicza"Mai", któremu poświęcony jest koncert.
Zapraszamy !!!
WSTĘP WOLNY !!!