Zamknięcie wodociągu publicznego w Kościelisku w rejonie ul. Pod Blachówką

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem informuje mieszkańców Kościeliska w rejonie ul. Pod Blachówką, że we dniu 24 sierpnia 2017 roku, w związku ze stwierdzoną obecnością bakterii grupy coli i Eschierichia coli w wodzie pitnej powziął decyzję o zamknięciu wodociągu publicznego zaopatrującego część Kościeliska w rejonie ul. Pod Blachówką.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem

mgr Beata Trojańska

W związku z pojawieniem się bakterii E.Coli w wodociągu prosimy mieszkańców ul. Nędzy Kubińca od nr 42-111, ul. Pod Blachówką oraz Droga na Wierch o nie spożywanie nieprzegotowanej wody.

 

Gmina Koscielisko Informuje, że punkt poboru wody znajduje się koło N. Kubińca 330 A.

O rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.