Zuza Gadowska - Kościelisko Music Trail Festival - Na szlaku

09.09.2017
godzina: 20:00
Dom Ludowy | Kościelisko

Zuza Gadowska jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Od 8 roku życia związana jest z muzyką. Gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie. Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów muzycznych. Zuza jest autorką tekstów i muzyki. Aktualnie nagrywa swoją debiutancką płytę. Grana przez Zuzę muzykę to wypadkowa folku i popu. Podczas koncertów prezentuje autorski materiał przepleciony coverami.

www.facebook.com/gadowskazuza

Music Trail Festival to seria sierpniowych i wrześniowych koncertów, które prowadzić Was mają, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała sie w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej. Music Trail Festival ma scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów.

Cykl powstał dzięki współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi i Gminą Kościelisko - dziękujemy!

Wszystkie koncerty w sierpniu i we wrześniu są bezpłatne. Jeżeli zechcecie wesprzeć wydarzenie, zamiast biletów wstępu, będzie możliwość kupna specjalnie przygotowanych pamiątek, do czego gorąco zachęcamy.

Kolejne ogłoszenia już niebawem - bądźcie z nami na szlaku:

www.musictrailfestival.pl