Music Trail Festival - Zuzanna


15.09.2018 | godzina 20.00
Dom Ludowy | Kościelisko, ul. Chotarz 453

Wedle słownikowej definicji jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako o dziewczynie piszącej piosenki. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Tradycyjne formy muzyczne ubrane we współczesne spojrzenie oraz ekspresję tworzą ciekawą i spójną opowieść. Śpiewa, akompaniując na pianinie, gitarze i akordeonie. Na koncie ma kilkadziesiąt nagród najważniejszych krajowych festiwali piosenki artystycznej i występy w całym kraju. Na co dzień stara się żyć bez pośpiechu, na wsi, w bliskim kontakcie z naturą. Jest w trakcie prac nad debiutanckim albumem.

https://www.facebook.com/spiewajacazuzanna/
https://www.youtube.com/user/zuzannamoczek
https://soundcloud.com/zuzannamoczek

Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka w ramach akcji: "Pomagamy Cristianowi z Kościeliska".
Zbiórka publiczna nr 2018/3285/OR
Fundacja Karola Stopki | Młodość - Talent - Podhale

Kościelisko Music Trail Festival to seria koncertów, które prowadzić Was mają, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała się w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej. Music Trail Festival ma scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów.

Koncert Zuzanny, podobnie jak wcześniejszy występ Zagi, odbędzie się dzięki ogromnemu wsparciu Fundacji na Rzecz Kultury - CHAIN.

https://fundacjachain.pl