Gra terenowa: Witów, Dzianisz, Kościelisko

 


Czym jest Quest? To nic innego zagadka, niektórzy powiedzą misja, do przejścia w grze za którą dostajemy nagrodę. Gmina Kościelisko jest pełna tajemnic wartych odkrycia i poznania. Jesteście ciekawi poznać bliżej ten świat? Jeżeli tak, to mamy dla Was wyjątkową okazję, która zgodnie z przywołaną na początku definicją będzie ciekawą misją, której ukończenie będzie nagrodzone. Wystarczy odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku, gdzie otrzymacie od nas wszystkie niezbędne materiały i instrukcje. Potem wystarczy tylko wybrać się na uważni spacer po Dzianiszu, Kościelisku i Witowie i rozwiązać tajemnicę.

 Gra jest skierowana do dzieci powyżej 10 lat, młodzieży i rodzin. Udział w grze jest bezpłatny. 

Zapraszamy  po odbiór materiałów do gry (mapa, zagadki do rozwiązania) do Informacji Turystycznej w Kościelisku, ul. Nędzy Kubińca 136, w godzinach 8:00 - 18:00.
 W Centrum po zakończeniu zabawy będą do odbioru nagrody i upominki.

Warunkiem otrzymania nagrody jest:

Ukończenie Gry Terenowej i podanie hasła.

Więcej informacji pod tel. 660 554 107.

Zapraszamy do zabawy !