Komunikat Wójta Gminy Kościelisko w sprawie ograniczeń w pracy urzędu w związku z zachorowaniem pracownika

Szanowni Mieszkańcy i Goście,

Chciałem Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym otrzymałem informację, że jeden z pracowników Urzędu Gminy Kościelisko uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wszyscy pracownicy mający bezpośredni kontakt z tą osobą, zostają objęci kwarantanną i w najbliższym czasie zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów zostaną poddani testom.

Staraliśmy się i nadal staramy aby pomimo epidemii i tego przypadku Urząd funkcjonował normalnie, nie powodując utrudnień w załatwianiu spraw. Liczymy jednak na Państwa współpracę. W związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie do absolutnie niezbędnych. W pozostałych przypadkach prosimy o wcześniejszy kontakt z odpowiednim urzędnikiem lub skorzystanie z usług internetowych i płatności online.

Jednocześnie przypominamy Państwu o zasadach na jakich można wchodzić i poruszać się po Urzędzie. 

Dodatkowo informuję, że budynek zostanie przed rozpoczęciem pracy urzędu w poniedziałek zdezynfekowany.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

O rozwoju sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować.

Roman Krupa

Wójt Gminy Kościelisko