Weź udział w Plebiscycie i doceń przedsiębiorcę

Jeśli masz ulubioną osiedlową piekarnię, do której wpadasz codziennie po pieczywo, cukiernię, gdzie w miłej atmosferze, przy smacznej kawie i ciastku spotykasz się z przyjaciółmi, jeżeli lubisz profesjonalizm swojego fryzjera, a firmę, która zrobiła ci remont mieszkania, polecisz każdemu – doceń tych przedsiębiorców.

Zgłoś ich do plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021". Organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Tytuł laureata mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż. Muszą zatrudniać mniej niż 10 pracowników, posiadać siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności w Małopolsce, a także charakteryzować się marką, produktem lub usługą pod względem jakości wyróżniającą się na rynku w ocenie klientów.

Więcej informacji o plebiscycie na stronie:  

https://wupkrakow.praca.gov.pl/-/13265707-wez-udzial-w-plebiscycie-i-docen-przedsiebiorce