Odeszła Ś.P. Anna Stopka

 

Sobota przyniosła  smutną wiadomość.
W wieku 71 lat odeszła wieloletnia pedagog i dyrektor Szkoły Podstawowej w Kościelisku Ś.P. Anna Stopka.
Z Kościeliskiem związana była od samego początku .
Tutaj się urodziła i wychowała, tutaj też w latach 70 rozpoczęła swoją pierwszą pracę jako nauczyciel matematyki. Potem pracowała w szkole podstawowej w Zaskalu, a po przerwie związanej z założeniem rodziny rozpoczęła pracę jako zastępca dyrektora w Szkole Podstawowej nr 3 w Zakopanem na Bystrem .
Od roku 1994 do 2003 pełniła funkcję dyrektora szkoły w Kościelisku.
Wszyscy, którzy mieli okazję pracować ze Ś.P. Anną, bądź być Jej uczniami zapamiętają Ją jako otwartą na potrzeby innych, pełną optymizmu, oddaną sprawom wychowania dzieci i młodzieży.
My zapamiętamy Ją także jako kochającą i troskliwą żonę pierwszego wójta gminy Kościelisko Władysława Stopki oraz matkę pięciorga dzieci Marka, Zdzisława, Bożeny, Doroty i Moniki , a także babcię pięciorga wnuków .
Z całą rodziną łączymy się w bólu.
Anna Stopka na zawsze pozostanie w naszej pamięci...
Pokój Jej Duszy