Odszedł Wojciech Pilch były sekretarz Gminy Kościelisko

Z wielkim bólem i uczuciem straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi .

18 listopada zmarł w Zakopanem wieloletni Sekretarz Gminy Kościelisko - Ś.P. Wojciech Pilch.

Wojtek - bo tak wszyscy o nim mówiliśmy urodził się 2 stycznia 1950 r. w rodzinie chłopskiej w Chochołowie.

Po ukończeniu Liceum Pedagogicznego rozpoczął pracę jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Dzianiszu.

W roku 1975 rozpoczęła się Jego praca w samorządzie. Początkowo pracował w Urzędzie Gminy Kościelisko-Witów. Po powstaniu Gminy Tatrzańskiej od roku 1978 pracował w Wydziale Kultury Miasta Zakopanego, a następnie w Zakopiańskim Ośrodku Kultury jako samodzielny referent administracyjny.

W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Gospodarczo-Administracyjnego w Urzędzie Gminy Tatrzańskiej. Związany był również z Biurem Organizacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.

Po reaktywowaniu Gminy Kościelisko w roku 1995 przeszedł z Urzędu Miasta Zakopane do pracy w Urzędzie Gminy Kościelisko, gdzie od roku 1996 pełnił funkcję Sekretarza Gminy Kościelisko, aż do emerytury, czyli do roku 2015.

Zakończenie pracy nie wiązało się jednak dla Ś.P. Wojciecha z zerwaniem kontaktów z koleżankami i kolegami z pracy.

Zawsze o nas pamiętał równocześnie ciesząc się każdą chwilą, kiedy mógł być wśród swoich najbliższych – Żony Stanisławy, Córki Teresy z mężem i ukochanych wnuków Wojtusia i Marysi.

Dla wielu z nas, którzy pracowaliśmy z nim od początku powstania Gminy Kościelisko, a nawet dłużej, skończyła się jakaś epoka…

Odszedł zawsze uśmiechnięty, radosny i życzliwy wszystkim Przyjaciel i takim właśnie Go zapamiętamy.

Wojtku Odpoczywaj w Pokoju !

">

Z wielkim bólem i uczuciem straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi .

18 listopada zmarł w Zakopanem wieloletni Sekretarz Gminy Kościelisko - Ś.P. Wojciech Pilch.

Wojtek - bo tak wszyscy o nim mówiliśmy urodził się 2 stycznia 1950 r. w rodzinie chłopskiej w Chochołowie.

Po ukończeniu Liceum Pedagogicznego rozpoczął pracę jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Dzianiszu.

W roku 1975 rozpoczęła się Jego praca w samorządzie. Początkowo pracował w Urzędzie Gminy Kościelisko-Witów. Po powstaniu Gminy Tatrzańskiej od roku 1978 pracował w Wydziale Kultury Miasta Zakopanego, a następnie w Zakopiańskim Ośrodku Kultury jako samodzielny referent administracyjny.

W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Gospodarczo-Administracyjnego w Urzędzie Gminy Tatrzańskiej. Związany był również z Biurem Organizacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.

Po reaktywowaniu Gminy Kościelisko w roku 1995 przeszedł z Urzędu Miasta Zakopane do pracy w Urzędzie Gminy Kościelisko, gdzie od roku 1996 pełnił funkcję Sekretarza Gminy Kościelisko, aż do emerytury, czyli do roku 2015.

Zakończenie pracy nie wiązało się jednak dla Ś.P. Wojciecha z zerwaniem kontaktów z koleżankami i kolegami z pracy.

Zawsze o nas pamiętał równocześnie ciesząc się każdą chwilą, kiedy mógł być wśród swoich najbliższych – Żony Stanisławy, Córki Teresy z mężem i ukochanych wnuków Wojtusia i Marysi.

Dla wielu z nas, którzy pracowaliśmy z nim od początku powstania Gminy Kościelisko, a nawet dłużej, skończyła się jakaś epoka…

Odszedł zawsze uśmiechnięty, radosny i życzliwy wszystkim Przyjaciel i takim właśnie Go zapamiętamy.

Wojtku Odpoczywaj w Pokoju !