Pielgrzymka Szlakiem Świętego Jana Pawła II

 

9 marca 2019 I Dolina Chochołowska godz. 8:30


Pielgrzymka rozpocznie się 9 marca 2019 roku o godzinie 8:30 przy Krzyżu Papieskim na  Siwej Polanie.

W programie pielgrzymki: Różaniec, koronka do Miłosierdzia Bożego, Droga Krzyżowa, pieśni religijne, msza święta w Kaplicy Jana Chrzciciela ok godz. 12:00 następnie poczęstunek w schronisku im. Jana Pawła II na polanie Chochołowskiej.

Każdy uczestnik pieszy albo korzystający z sanek i nart robi to na własną odpowiedzialność.

Organizator nie odpowiada za wypadki wynikłe z winy uczestników pielgrzymki.

Nieletni biorą udział pod opieką osób dorosłych.

Organizator nie ubezpiecza wędrujących od NW. Podczas pielgrzymki wszyscy uczestnicy będą stosować się do zarządzeń organizatora. Organizatorem pielgrzymki są Parafia w Witowie, Wspólnota Leśna Uprawnionych 8 Wsi w Witowie oraz Gmina Kościelisko.

Zapraszamy do udziału!