XXVIII Przednówek w Polanach
 

Zbliża się termin kolejnej edycji Przednówka w Polanach. Chcielibyśmy, po rocznej przerwie, zorganizować to wydarzenie. Wiemy już dziś, że w związku z epidemią Covid-19 będzie to Przednówek skromniejszy niż zazwyczaj i odbędzie się w nieco innej formule, ale chcielibyśmy bardzo, aby udało się zorganizować przeglądy, które stanowią najważniejszą część tego wydarzenia.

Nowe obostrzenia dotyczące działalności instytucji kultury spowodowały, że podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu XXVIII Przednówka w Polanach.

Nowy termin ustalony został na 29 i 30 maja.

Taki krok pozwala nam zorganizować to wydarzenie w sposób bardziej dostępny dla publiczności.

Tym samym informujemy, że przedłużamy termin zgłoszeń do 10 maja. Wszystkie zgłoszenia, które już wpłynęły będą automatycznie zakwalifikowane na zmieniony termin. Nie trzeba ponownie zgłaszać uczestników.

Mamy nadzieję, że zmiana terminu przyczyni się do tego, że tegoroczny Przednówek będzie chociaż częściowo tak barwny jak dotychczasowe!

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia! W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.


Wymagane dokumenty można też pobrać pod linkiem LINKIEM.
Uwaga! Regulamin zawiera kilka zmian i aktualizacji, które umożliwią realizację wydarzenia w tym trudnym czasie.

Trzymajmy wszyscy wspólnie kciuki, byśmy mogli wspólnie cieszyć się przednówkowym czasem :)