XXVIII Przednówek w Polanach
 

 

W tym roku wydarzenie odbędzie się w nieco innej formule niż dotychczas i w ścisłym reżimie sanitarnym spowodowanym pandemią Covid-19. Niemiej jednak mamy pewność, że nasze polaniarskie święto dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz harmonogramem przesłuchań.

 

Zgodnie z zaleceniami MKDiN, podczas wydarzenia prosimy o przestrzeganie zasad zakrywania ust i nosa we wnętrzach, nie spożywanie pokarmów i napojów w miejscu wydarzenia i dostosowanie się do próśb organizatorów dotyczących zapełnienia 50% widowni. Takie działania sprawią, że to ważne dla nas wydarzenie będzie nie tylko radosne, ale i bezpieczne.

Poszczególne części z przesłuchań dostępne na stronie FB https://www.facebook.com/GOKRKoscielisko

 

Zapraszamy!