Obiekty noclegowe

/

Apartamenty

Apartamenty pod Słońcem

ul. Nędzy Kubińca 177 34-511, Kościelisko

Jesteśmy węgierskim małżeństwem i przeprowadziliśmy się tu z Budapesztu, na Podhalu u stóp Tatr mieszkamy od 7-ciu lat. Na codzień zajmujemy się obsługą węgierskich turystów przyjeżdżających do tego cudownego kraju cieszyć się wraz z nami pięknem regionu, w którym mieszkamy. Na zlecenie naszych klientów możemy zorganizować cały pobyt kompleksowo, posiadamy zezwolenie organizatora turystyki.

Do prowadzenia obiektu z własnym zakwaterowaniem zainspirowali nas właśnie nasi klienci, to na ich prośbę podjęliśmy się nowej działalności oferując miejsca w pięknych i stylowych, harmonizujących z regionem apartamentach.

Budynek mieszczący w sobie Apartamenty Pod Słońcem właścicela zminił parę lat temu, następnie został całkowicie przebudowany i wyremontowany. Wszystkie apartamenty zostały wykończone w regionalny stylu, drewnianymi, rzeżbionymi meblami. Z okien apartamentów z jednej strony rozpościera się nieporównywalnie piękna panorama na góry, Giewont wydaje się być dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wokół przepiękne drewniane domy budowane w stylu regionalnym przypominają o wszechobecnej kulturze góralskiej. Z drugiej strony rozpościera się widok na zabytkowy drewniany kościółek zaprojektowany przez ucznia samego Witkiewicza, zbudowany końcem XIX przy współudziale hrabiego Zamoyskiego.

Nasz dom znajduje się w sąsiedztwie Zakopanego, w samym centrum Kościeliska, około 10 minut samochodem od Krupówek. Vis a vis domu znajduje się sklep spożywczy, 2 minuty piechotą przystanek autobusowy, a 10 minut piechotą restauracja regionalna serwująca przysmaki góralskie. W naszych apartamentach aktualnie nie świadczymy usług gastronomicznych, nie serwujemy śniadań ani innych posiłków, natomiast ankesy kuchenne i ich wyposażenie umożliwiają przygotowanie posiłków indywidualnie lub w ogrodzie grillowania, czy ogniska. 

Mile widzimy rodziny z małymi dziecmi, w razie potrzeby możemy pożyczyć łóżeczka turystyczne do każdego apartamentu. Przed budynkiem, w naszym ogrodzie znajduje się zamykany, monitorowany parking, z którego nasi Gośce korzystać mogą bezpłatnie. Na terenie obiektu jest całkowity zakaz palenia, w ogrodzie jest przygotowany kącik dla palaczy. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko Węgrów ale również ich Bratanków, do spędzenia niezapomnianych chwil w komfortowych warunkach u podnóża Tatr.

 • Łazienki w pokojach Łazienki w pokojach
 • WiFi WiFi
 • Narciarnia Narciarnia
 • Aneks kuchenny Aneks kuchenny
 • Dodatkowe łóżko Dodatkowe łóżko
 • Grill Grill
 • Łóżeczko dla dziecka Łóżeczko dla dziecka
 • Pokoje dla niepalących Pokoje dla niepalących
 • Apartamenty Apartamenty
 • Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Możliwość przyjazdu ze zwierzętami
 • Świetlica Świetlica

Napisz wiadomość