Obiekty noclegowe

/

Kwatery i pokoje

Rewita Kościelisko

ul. St. Nędzy Kubińca 101 34-511, Kościelisko

Historyczny kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy otoczony naturalnym parkiem, niezapomniany widok na Tatry z okien pokoju, ulubione polskie szlaki turystyczne, góralska kultura i muzyka oraz to, co najważniejsze: świetna atmosfera – tym właśnie charakteryzuje się nasz zakopiański ośrodek Rewita  Zakopane w Kościelisku.

Kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy Rewita  Zakopane w Kościelisku, zbudowany w latach 1898-1902, to zabytkowy i unikalny architektonicznie dom wczasowy – jednocześnie drugi co do wielkości obiekt należący do sieci ośrodków wypoczynkowych Rewita. Ośrodek położony jest na rozległym terenie południowego stoku Gubałówki, zaledwie 5 km od centrum Zakopanego. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr, która umila czasspędzany podczas licznie organizowanych tu szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych oraz rodzinnego wypoczynku.

Rewita  Zakopane w Kościelisku to miejsce na udany, komfortowy urlop – zarówno letni, jak i zimowy. Ośrodek jest obiektem całorocznym, w którym gościmy m. in. rodziny z dziećmi oraz narciarzy: tych doświadczonych, jak i początkujących. W odległości ok. 3 km od ośrodka znajduje się stacja narciarska Szymoszkowa, prowadząca szkółkę narciarską dla dzieci. Doświadczeni narciarze mogą oddawać się białemu szaleństwu na stokach Kasprowego Wierchu oraz w Witowie. 

Wszystkich miłośników pięknych podhalańskich krajobrazów, oscypków z Krupówek, bliskości z naturą i wypoczynku w najpopularniejszym górskim kurorcie, zapraszamy na wczasy do Rewita Zakopane w Kościelisku.

  • Łazienki w pokojach Łazienki w pokojach
  • WiFi WiFi
  • Ping pong Ping pong
  • Wyżywienie Wyżywienie

Napisz wiadomość