Pamiątki w Centrum Tradycji i Turystyki w Kościelisku

 

Rękodzieło, lokalne produkty, miody, smakołyki, wydawnictwa TPN, książki, przewodniki, mapy - wszystko to znajdziecie w naszym sklepie. Niemal każda z rzeczy, którą możecie Państwo u nas kupić, przesiąknięta jest klimatem i magią Kościeliska. Jeżeli szukacie Państwo nieoczywistej pamiątki z pobytu w Kościelisku, to zdecydowanie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Zamówienia można również składać drogą mailową na adres: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl

Kupujący dokonuje przedpłaty na konto - klient płaci za produkty przed ich wysłaniem, przelewem bankowym na  konto: 03 1240 5165 1111 0010 7159 5857 Bank Pekao SA, Centrum Informacji Turystycznej, ul. Nędzy - Kubińca 136, 34-511 Kościelisko

Przy zamówieniu należy podać dane teleadresowe, dane do faktury (jeśli faktura ma być wystawiona) i dane do wysyłki (jeśli są inne niż dane teleadresowe). Wszelkie pytania i szczegóły zamówienia prosimy również składać drogą mailową na adres: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.


Kalendarze  z Gminy Kościelisko na rok 2021

 

Kalendarz ścienny ma 6 kart + okładka (przód, tył).

Zakres miesięcy: od stycznia 2021 do grudnia 2021

Format:  B3 (Pionowy)

Język:  polski

Cena: 25zł za sztukę

Rodzaj - Na każdej stronie kalendarium z danym miesiącem  z imieninami i świętami.

Łączenie - spirala srebrna na krótszym boku

Papier - kreda mat 350 gr

Autor zdjęć: Adam Brzoza

 

 

Lorem ipsum dolores

Lorem ipsum dolores

Słoik miodu, w którym zamknięte są zapachy i barwy kościeliskich łąk. Piękne ubrania, biżuteria i ozdoby, w których widać wielopokoleniowe doświadczenie i ogromny szacunek dla tradycji. Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego - albumy, przewodniki, fascynujące historie dla dzieci. Lokalnie, z tradycją i nowocześnie - pamiątki z Kościeliska.Godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota: 10:00 - 16:00
niedziela: zamknięte

Centrum Informacji Turystycznej
ul. Nędzy-Kubińca 136
34-511 Kościelisko

tel. 660-554-107

Zapraszamy wszystkich chętnych twórców, artystów i producentów z terenu Gminy Kościelisko do współpracy. Jesteśmy zainteresowani rękodziełem: malarstwo, rzeźba, haft, gobeliniarstwo, kowalstwo artystyczne, produkty skórzane, ale też produktami spożywczymi, wydawnictwami i dizajnem. Z uwagi na wielkość powierzchni ekspozycyjnej preferujemy prace o niezbyt dużych gabarytach. Więcej informacji w Centrum Tradycji i Turystyki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00 lub telefonicznie (660 554 107 - Agnieszka Michalik). Zachęcamy i zapraszamy do współpracy.