Obiekty noclegowe

/

Kwatery i pokoje

Willa pod Sosnami

34-512 Witów 182a 34-512, Witów

Willa Pod Sosnami to obiekt usytuowany w samym sercu pięknej podhalańskiej wsi, jaką jest Witów. To usytuowanie stwarza możliwość korzystania z wielu, umiejscowionych w sąsiedztwie atrakcji, takich jak "Chochołowskie Termy", stacja narciarska Witów-Ski, czy inne. Ta malownicza miejscowość leżąca u podnóży Tatr Zachodnich przy drodze przelotowej z Chyżnego do Zakopanego, granicząca z jednej strony z Chochołowem, a z drugiej z Kościeliskiem, wciąż zachowuje niepowtarzalną atmosferę i jest oazą dla osób pragnących ciszy i odpoczynku na łonie przyrody.

Pod Sosnami znajdziecie państwo noclegi w różnym standardzie.

Dysponujemy gościnnymi pokojami z łazienkami i telewizorami oraz studiem dla pięciu osób składającym się z dwóch pokoi ze wspólną łazienką .

W budynku funkcjonuje przewodowa i bezprzewodowa sieć internetowa.


Pokoje te są dwu i trzy osobowe z możliwością dostawki.

Z okien pokoi oraz z tarasu i ogrodu rozciąga się piękny widok na Tatry.


Dodatkowo goście mogą korzystać ze świetlicy z telewizorem i aneksów kuchennych
z pełnym  wyposażeniem.

Do dyspozycji gości pozostaje także narciarnia z podgrzewanymi półkami do suszenia butów i ubrań.

Dla zainteresowanych organizujemy kuligi, ogniska i spotkania przy góralskiej muzyce.

Niewątpliwym atutem usytuowania Willi Pod Sosnami jest bliska odległości od nowoczesnej stacji narciarskiej Witów-Ski  ( 300 m). Bardzo blisko, bo tylko3 km  od naszego domu mieszczą się najnowocześniejsze i największe baseny termalne na Podhalu,"CHOCHOŁOWSKIE TERMY" , usytuowane na granicy Witowa i Chochołowa . Nasz dom stoi w pobliżu pięknego, zabytkowego drewnianego kościółka (50 m), mniejszych wyciągów narciarskich ( ok. 1 km), zabytkowej zabudowy w sąsiedniej wsi Chochołów ( ok. 3 km), a także słynnych basenów geotermalnych w Orawicach na Słowacji ( ok. 9 km). W bliskiej odległości od Willi Pod Sosnami znajdują się również trasy rowerowe - te bardziej górskie jak i łagodniejsze. ciągnące się przez Polskę i Słowację - atrakcyjne widokowo i nie tylko ...W odległości 8 km. znajdują się nowe narciarskie trasy biegowe w Kościelisku, a bliska odległość od Zakopanego ( 10 km) stwarza możliwość urozmaicenia wolnego czasu. Ci z Państwa, którzy wolą spacery na łonie przyrody, będą mogli, bez korzystania z samochodu, wyruszyć na przechadzki m.in na Magurę Witowską skąd roztaczają sie malownicze widoki od Tatr po Babią Górę. 

Witów to malownicza podhalańska  miejscowość leżąca u podnóży Tatr Zachodnich przy drodze przelotowej z Chyżnego do Zakopanego, która wciąż zachowuje niepowtarzalną atmosferę i jest oazą dla osób pragnących ciszy i odpoczynku na łonie przyrody. Witów jest świetną bazą wypadową w Tatry. To właśnie tutaj swój początek ma wiele szlaków turystycznych . W granicach gminy leży, między innymi,  najdłuższa tatrzańska dolina – Chochołowska. Niepowtarzalną atmosferę Witowa tworzy wciąż żywa kultura podhalańska, z którą możecie Państwo zetknąć się na każdym kroku. Tutaj można zobaczyć oryginalne wesele góralskie, usłyszeć muzykę i śpiew góralski towarzyszący obrzędom religijnym, czy wreszcie spróbować tradycyjnych wyrobów pasterskich, takich jak oscypek, bundz, czy zyntyca.  Tutaj też można czynnie spędzić czas na wycieczkach górskich i rowerowych oraz uprawiając narciarstwo zjazdowe i śladowe.

Jeśli poszukujecie Państwo spokoju, wysokiego komfortu wypoczynku i możliwości aktywnego spędzania czasu wszystko to znajdziecie u nas.


Spotkacie się tu Państwo z serdeczną góralską gościnnością.

 • Łazienki w pokojach Łazienki w pokojach
 • WiFi WiFi
 • TV Sat TV Sat
 • Narciarnia Narciarnia
 • Aneks kuchenny Aneks kuchenny
 • Grill Grill
 • Łóżeczko dla dziecka Łóżeczko dla dziecka
 • Pokoje dla niepalących Pokoje dla niepalących
 • Willa Willa
 • Pokoje gościnne Pokoje gościnne
 • Plac zabaw Plac zabaw
 • Świetlica Świetlica
 • Parking Parking

Napisz wiadomość