Dołącz do nas - rozlicz PIT w Gminie Kościelisko

 • 2 marca 2023 / 10:53
To tylko dwie rubryki do wypełnienia, a zmienić mogą wiele! Wystarczy:1. Złożyć zeznanie podatkowe w Urzędzie Skarbowym w Zakopanem. 2. Wpisać Gminę Kościelisko jako miejsca zamieszkania. Dzięki temu część Państwa podatku dochodowego będzie przeznaczona na działania realizowane bezpośrednio w naszej gminie. Każda złotówka, która wróci do gminy, ma realną wartość dla całej społeczności – dla nas wszystkich.

Zbiórka darów dla obywateli Ukrainy wciąż trwa

 • 24 lutego 2023 / 15:48
Drodzy Mieszkańcy Gminy Kościelisko, minął już rok od rozpoczęcia przez Rosję wojny na Ukrainie, a perspektywa pokoju wciąż jest odległa. Na terenie naszej gminy ciągle przebywa kilkuset obywateli Ukrainy. Niektórzy z nich są u nas prawie że od początku konfliktu. Jednak wciąż przybywają nowi, bo ich ojczyzna ciągle objęta jest okrutną wojną.W Kościelisku nadal działa punkt wsparcia dla nich, ale brakuje tam już podstawowych produktów, dlatego kolejny już raz zwracamy się do Was ponownie o okazanie serca i wielkoduszność.

Obowiązek sprawozdawczy dotyczący opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami

 • 2 marca 2023 / 15:11
Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina wszystkim przedsiębiorcom o zbliżającym się okresie rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2023 roku

 • 30 grudnia 2022 / 8:44
Szanowni Państwo, poniżej w załącznikach znajduje się harmonogram wywozu odpadów z poszczególnych rejonów naszej gminy. Dzianisz - tutajWitów - tutaj Kościelisko ulice: Śmiechówka, Prędówka, Kierpcówka, Sobiczkowa, Sobiczkowa Bór, Karpielówka - tutajKościelisko ulice: Nędzy kubińca, Wojdyłówka, Szeligówka, Chotarz, Chotarz Bór - tutajKościelisko ulice: Czajki, Karpielówka Boczna, Pod Blachówką, Droga na Wierch, Salamandra, Polana Pająkówka, Butorów, Mocarni, Mocarni Boczna, Sywarne, Pitoniówka - tutajKościelisko ulice: Strzelców Podhalańskich, Dolina Kościeliska, Kiry, Gronik, Małej Łąki, Groń, Rysulówka - tutajKościelisko ulice: Królewska, Budzówka, Staszelówka - tutaj

Nowy System Obsługi Opłaty Miejscowej

 • 6 grudnia 2022 / 12:20
Szanowni Państwo, drodzy Kwaterodawcy! Urząd Gminy Kościelisko wprowadza nowy elektroniczny system obsługi opłaty miejscowej TRAVELHOST, który zastąpi dotychczas funkcjonujący system ESPOM. Dziękujemy Wszystkim Kwaterodawcom za regularne uiszczanie opłaty miejscowej.  System Travelhost jest przeznaczony dla wszystkich osób, firm (kwaterodawców), zajmujących się krótkotrwałym wynajmem obiektów noclegowych.  

Informacje o odbiorze śmieci w telefonie

 • 8 września 2022 / 8:43
Darmowa aplikacja informująca o terminach wywozu odpadów na terenie Gminy. Uwaga! Koniec problemów z zapominaniem o terminie wywozu śmieci. Przedstawiamy Państwu darmową aplikację na telefon dla mieszkańców gminy Kościelisko KIEDY ŚMIECI.

Cyfrowa Książka Obiektu Budowlanego

 • 2 stycznia 2023 / 12:17
c-KOB jest oficjalną rządową aplikacją do prowadzenia cyfrowej książki obiektu budowlanego. Aby skorzystać z systemu wystarczy przeglądarka internetowa lub smartfon. W systemie c-KOB możesz: Założyć książkę obiektu budowlanego – całkowicie bezpłatnie! Dodawać i korygować wpisy do książki Dodawać interesariuszy Zarządzać czasem pełnienia obowiązków Więcej informacji w piśmie Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego - w załączeniuoraz na stronie https://c-kob.gunb.gov.pl/

Zapraszamy do e-gminy

 • 9 czerwca 2022 / 11:04
Zapraszamy do korzystania z usług e-gminy Gmina Kościelisko realizuje projekt „Cyfrowa Gmina".W jego ramach udostępniamy tzw. e-usługi, czyli możliwość załatwiania wielu spraw za pośrednictwem internetu.Przedstawiamy Państwu katalog e-usług Urzędu Gminy Kościelisko

Obowiązkowa kontrola przewodów kominowych

 • 2 grudnia 2022 / 12:05
Rozpoczął się sezon grzewczy. W związku z powyższym Wójt Gminy Kościelisko przypomina, że właściciele domów mieszkalnych i zarządcy obiektów budowlanych powinni co najmniej raz w roku skontrolować stan techniczny użytkowanego obiektu budowlanego, w tym przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz instalacji gazowych.  

Zbiórka darów dla obywateli Ukrainy

 • 8 grudnia 2022 / 14:00
Drodzy Mieszkańcy Gminy Kościelisko, Na terenie naszej gminy ciągle przebywa wielu obywateli Ukrainy, którzy nie mogą wrócić do swojego ogarniętego okrutną wojną kraju. W Kościelisku nadal działa punkt wsparcia dla nich, ale brakuje tam już podstawowych produktów, dlatego zwracamy się do Was ponownie o okazanie serca i wielkoduszność.

Kodeks reklamowy

 • 8 czerwca 2022 / 16:14