24.09. Music Trail Festival 2022

24.09.2022 r. zapraszamy na kolejną edycję Music Trail Festival w Kościelisku.

 

Kościelisko Music Trail Festiwal 2022 Wracamy na szlak.

Pewnym krokiem, zawsze w górę, bez oglądania się za siebie. Z dumą i radością ogłaszamy wykonawców, którzy w sobotę 24 września wystąpią na kolejnej edycji Kościelisko Music Trail Festival.

Będzie przekornie, tanecznie i elektronicznie! Góry to różnorodność. Góry to nieustające zaskoczenia. Góry to muzyka, która niesie się szerokim echem i wyrywa nas z codziennej stagnacji. Góry to także najlepsze tło dla wybitnych artystów i dlatego już 24 września wracamy na nasz muzyczny szlak, by zaprezentować wam twórców, osiągających szczyty kreatywności. Artystów, których łączy jedno – bezkompromisowe dążenie do artystycznej prawdy. Tu nie ma żadnych dróg na skróty.

Kościelisko Music Trail Festival 2022 | 24.09.2022 Dom Ludowy aka Klub Ludowy | początek o godz. 19.00

Bilety:
Early Bird - 39 zł / zakup do 13.09
Pula I - 49 zł / zakup do 21.09
Pula II - 59 zł / zakup do 24.09.

Dostępne w aplikacji Going i salonie Empik w Zakopanem.

Szczegóły: www.musictrailfestival.com

Beskres by Kamp!
– to projekt dwójki artystów doskonale znanych z jednego z największych objawień polskiej sceny muzycznej, grupy Kamp!. Poszukując nowego ujścia dla swojej twórczości, Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski stworzyli niezwykle emocjonujący duet DJ-ski, skupiający się na brzmieniach, które sami artyści określają mianem Romantic Techno. Duet grający na największych festiwalach w Polsce, porywający słuchaczy do rytmicznego tupania nóżką, zapraszam do zabawy w sobotnią noc. Niezależnie od tego, czy lubicie solidny bit do tańca, czy też bardziej pociągają Was delikatne eteryczne melodie – Beskres na pewno znajdzie coś dla Was! Ale Beskres to nie tylko muzyka – jednym z ważniejszych działań połowy klubowego duetu, Michała Słodowego, jest promocja zrównoważonej turystyki wśród nieprzebranych krajobrazowych bogactw Polskich Parków Narodowych. Wymyślony przez Michała projekt Z Parku do Parku to internetowy skarbiec ciekawostek i porad podróżniczych oraz olbrzymia galeria zdjęć zachwycającej polskiej przyrody. Beskres to nie tylko bezkresne techno-elektro ale także miłość i szacunek do Matki Natury.

Sprawdźcie zresztą sami:
IG: @beskresmusic
IG: @parki_narodowe_w_polsce
Tiktok: @zparkudoparku

Chvost
- dawniej chwast, pompon, albo ogon. Pleni się, zarasta, zawadza, nie daje się zignorować, jak dawne żale, skargi i lamenty. Chvost to także zespół stworzony przez nagradzaną wokalistkę Paulinę Bisztygę oraz producenta, skrywającego się pod pseudonimem Minoo, którzy wspólnymi siłami postanowili przywrócić polskiej muzyce dawno zapomniane pieśni, opisujące przede wszystkim życie i uczucia kobiet z ludu. Czy odwieczne smutki oprawione w klubowe brzmienia są dziś równie dojmujące i przekonujące jak w poprzednich stuleciach? Przekonacie się już 24 września!

Naphta
– to jeden z najbardziej kreatywnych artystów współczesnej sceny eksperymentalnej, którego inspiracje sięgają jazzu, hip-hopu oraz początków muzyki elektronicznej, ostatnio zaś jego uwaga skupiła się na polskiej twórczości ludowej, której na swojej najnowszej płycie nadaje zupełnie nowe i odświeżające konteksty. Jego twórczość wielokrotnie doceniano i nagradzano za granicą, ale to właśnie u nas, w otoczeniu gór i lasów, ta muzyka zyskuje najwłaściwszą oprawę. Wykorzystując sample rodzimych folkowych artystów, Naphta tworzy muzykę, która nie obawia się stawiać ważnych pytań o przyszłość, przeszłość i teraźniejszość wiejskich i małomiasteczkowych tożsamości, ale nie traci przy tym niczego ze swojego klubowego i tanecznego potencjału. W 2021 wydał świetną EP-kę Dom strawiło, a teraz nagrał całą płytę o tytule Żałość. To historia o stracie, żałobie, o zanikających społecznościach, umierającej naturze, ale jednak nie pozbawiona nadziei. Gościnnie śpiewa tu Zosia Hołubowska czyli Mala Herba, znana m.in. ze świetnej płyty Demonologia. Melancholia przeplata się tu z opętańczymi oberkami pod dubstepową nutę.

Sw@da x Maxim x Nika
– muzyczna mieszanka, której na pewno się nie spodziewacie i nie słyszeliście nigdy wcześniej, ponieważ nie było wcześniej artystów tak szalonych, by łączyć klubowe basy z kolumbijskim rapem i podlaskim zaśpiewami. Przygotujcie się na Podlasie B.O.U.N.C.E., Podlasie Bass i wszystko co do basu inspiruje. Miłość. Chaos. Pistolety. Taniec. Даждьбог. Favela Funk. Kinshasa Rap. Puerto Rico – Waliły – Luanda.

09/12/2022