Ankieta dla mieszkańców Podhala

Szanowni Państwo,

w związku z trwającymi pracami nad stworzeniem Strategii ZIT Podhalańskiego Obszaru Funkcjonalnego obejmującego Miasto Nowy Targ, Miasto Zakopane, Gminę Biały Dunajec, Gminę Bukowina Tatrzańska, Gminę Kościelisko, Gminę Poronin, Gminę Czarny Dunajec, Gminę Łapsze Niżne, Gminę Nowy Targ, Gminę Rabka-Zdrój, Gminę Szaflary, Powiat Nowotarski oraz Powiat Tatrzański uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie poniższej ankiety.

Kwestionariusz ankiety dostępny jest - TUTAJ

Badanie trwa od 4 października 2022 r. do 14 października 2022 r.

Ankieta jest anonimowa. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Wyrażenie Państwa opinii na temat silnych i słabych stron naszego regionu, a także rodzajów przedsięwzięć, które powinny zostać zrealizowane w obszarze jednostek tworzących MOF pozwoli uzyskać dane, na podstawie których uda się nam poznać potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności Podhalańskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Opracowywana diagnoza ZIT będzie dokumentem, który określa cele, kierunki rozwoju, zasady współpracy oraz najważniejsze przedsięwzięcia do realizacji przez Stowarzyszenie w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.

Dziękujemy za poświęcony czas i udzielenie przemyślanych odpowiedzi.
Stowarzyszenie Podhalański Obszar Funkcjonalny

Podgląd ankiety - TUTAJ