Preferencyjny zakup węgla

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym weszła w życie Ustawa z dnia 27.10.2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Jako samorząd przygotowujemy się do procesu dystrybucji węgla dla naszych mieszkańców po cenach określonych w ustawie. Obecnie trwają rozmowy, rozważamy różne możliwości i doprecyzowujemy szczegóły. Sytuacja jest dynamiczna, i biorąc pod uwagę całość zagadnienia, chcielibyśmy konkretne dane podać na początku przyszłego tygodnia. Wtedy też opublikujemy niezbędne dokumenty i inne informacje, w oparciu o które będzie następował zakup paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Zachęcamy do śledzenia informacji na www.gminakoscielisko.pl i Facebook.com/GminaKoscielisko - wszystkie ważne informacje zamieszczane są na bieżąco.