23.10. Biegniemy z Nadzieją

W niedzielę, 23 października 2022 r., na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, odbędzie się bieg charytatywny na dystansach od 2 do 5 km. Limit czasu na pokonanie trasy to 60 minut.
Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie darowizny na rzecz Podhalańskiego Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

 

Program zawodów:
godz. 10.00-11.30 zapisy, wydawanie numerów startowych
godz. 12.00 start
godz. 13.00 zakończenie imprezy

Zgłoszeń - zapisów można dokonywać do dnia 21 października 2022 r. na stronie www.mosir.zakopane.eu

Opłatę za udział w biegu należy wnosić poprzez panel zgłoszeniowy. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do udziału w biegu – 50 złotych. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność Podhalańskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem

Biuro zawodów czynne będzie w dniu 23 października 2022 w godzinach 10.00 – 11.30 w kontenerze sędziowskim obok stadionu la COS Zakopane, ul. Bronisława Czecha. Uwaga! Zmiana miejsca startu i biura zawodów - spod Średniej Krokwi w Zakopanem.

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są: Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.